İngiltere’de Korkunç Cinayet!Boğazı Kesilerek Öldürüldü

15 yaşındaki kız 7 yaşındaki kız çocuğunu

öldürdü

İngiltere korkunç cinayetin şokunu yaşıyor. 7 yaşındaki bir kız çocuğu boğazı kesilmiş halde bulundu. Cinayetle ilgili 15 yaşındaki bir kız gözaltına alındı.

Kimliği açıklanmayan 15 yaşındaki kız 7 yaşındaki Katie Rough’u öldürmekle suçlanıyor. İngiltere’nin York kentinde yaşanan korkunç cinayet ülkede şok etkisi yarattı.

Geçtiğimiz pazartesi günü 7 yaşındaki Katie çocukların oyun aynadığı çayırlık bir alanda boğazı kesilmiş halde kanlar içinde yatarken bulundu. Okuldan çıkalı yaklaşık bir buçuk saat olmuştu. Katie hemen hastaneye götürülse de kurtarılamadı. Annesi kızını görünce dizlerinin üzerine yığılıp kaldı v sürekli  “Hayır bu benim küçük kızım olmaz.” diyerek ağlamaya başladı.

Küçük kızın cinayetiyle suçlanan 15 yaşındaki kız cinayet silahıyla bulundu. Polis tarafından sorgulanan kızın bugün ilk kez mahkemeye çıkmaıs bekleniyor. Cinayet soruşturması ise hala devam ediyor.

Küçük kız çocuğu henüz 2 hafta önce evlenen anne babasının düğününde nedimeleri olmuştu. Anne Alison Rough’un daha önceki ilişkisinden 3 ve Katie’nin babasından küçük kızla birlikte 2 çocuğu bulunuyor. Kalabalık mutlu aile tablosundan geriye sadece çiftin 2 hafta önce gerçekleşen düğün töreninden görüntüler kaldı.

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/7-yasindaki-kiz-cocugunu-dunya-2376677/

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.