Ronaldo Futbolu Bıraktıktan Sonra Antrenörlük Yapmayı….

Portekizli süperstar, Pazartesi akşamı ödülünü aldıktan

sonra kendisini antrenörlük yaparken hayal edemediğini açıkladı.

Yılın en iyi erkek futbolcusu ödülünü aldıktan sonra FIFA‘ya konuşan Cristiano Ronaldo futbolculuk kariyeri sonrası yapabileceklerine dair hiçbir şeyi göz ardı etmek istemediğini belirtti ama teknik direktör olma ihtimaliyle ilgili olumlu sinyaller vermedi.

“Çok zor… Ama asla asla dememek gerek” diyen Portekizli efsane, “Gelecekte ne olur bilemem tabii ama şu an kendimi antrenörlük yaparken hayal edemiyorum” ifadelerini kullandı.

31 yaşındaki oyuncunun Euro 2016 finalinde sakatlığı yüzünden oyundan çıkmak zorunda kalması sonrasında kenarda gösterdiği performans pek çoklarınca bir teknik direktörlük provası gibi yorunlanmıştı.

Ancak Ronaldo maça kenardan seyirci kalmanın kendisi için çok zor olduğunu ve ne kadar zorlandığının da zaten görüntülerden de anlaşılabildiğini söyledi. Görünüşe bakılırsa yeşil sahada her türlü zorluğa göğüs germekten çekinmeyen efsane, kenardan bir maçı yönetmek konusunda çok da hevesli değil.

Kaynak:http://www.goal.com/tr/news/445/ispanya/2017/01/11/31382162/cristiano-ronaldo-emekli-oldu%C4%9Funda-antren%C3%B6rl%C3%BCk-yapmay%C4%B1


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.