Advocaat’ın ”Beşiktaş’a çelme taktık” açıklamasına Şenol Güneş’ten yanıt

Advocaat'ın ''Beşiktaş'a çelme taktık'' açıklamasına Şenol Güneş'ten yanıt

Advocaat'ın ''Beşiktaş'a çelme taktık'' açıklamasına Şenol Güneş'ten yanıt

Advocaat: Başakşehir için çelme taktık

Advocaat, Başakşehir için Beşiktaş’a çelme taktıklarını söylerken, Şenol Güneş ise “Tek başarıları bu zaten” diyerek gönderme yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Beşiktaş karşısında alınan 1-1’lik beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu.

BAŞAKŞEHİR İÇİN İYİ İŞ ÇIKARTTIK

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Beşiktaş karşısında alınan 1-1’lik beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu. Beşiktaş karşısında şanslı olduklarını ifade eden Advocaat, “Şanslıydık, şansımızın da yardımıyla bir gol bulduk, bugün şans bizimleydi. Hasan Ali bugün ters kanatta oynamasına rağmen iyiydi, İsmail ise biraz gergindi ve istediklerini yapamadı, ikinci yarıda da oyundan aldık kendisini. Açıkcası oynadığımız oyundan memnun değilim, Beşiktaş da bugün çok formda değildi, en iyi akşamları değildi ve şayet öyle olsaydı bugün 3-4 gol bulabilirlerdi. Bence Başakşehir için iyi bir iş çıkarttık, şampiyonluğu daha iyi olan taraf alsın” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ: TEK BAŞARILARI ÇELME TAKMAK

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ise, “Fenerbahçe’yi farklı yenmeliydik. Bu sonuç ne bize yaradı ne de Fenerbahçe’ye yaradı. İlk yarıda Fenerbahçe maçından önce Başakşehir’in iki puan gerisindeydik, şu anda Başakşehir’in iki puan önündeyiz. Fenerbahçe bize bir çelme attı, onların da tek başarısı bu. Hak ettiğimiz bir skor değildi ama oldu, ayakta kalmasını bileceğiz, teslim olmayacağız” şeklinde konuştu.

 

kaynakhttp://kralspor.ensonhaber.com/advocaat-basaksehir-icin-iyi-bir-sonuc-cikarttik-2017-05-08.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.