Arda Nişanlandı ama Fenerbahçe Atkısını Takmadı

Arda Nişanlandı ama Fenerbahçe Atkısını Takmadı
A Milli Takım’ın ve Atletico Madrid’in başarılı futbolcusu Arda Turan ile oyuncu Sinem Kobal, aile arasında yapılan bir tören ile nişanlandı.

Atletico Madrid’in yıldız oyucusu Arda Turan, 20 kişilik aile grubuyla ziyarete gittiği Sinem Kobal’ı istedi. Fatih Terim’in, nişana katılmadığı öğrenildi.

Nişan için apartmana ayrı ayrı 4 çiçek buketi geldiği ifade edildi. Arda Turan, yanında bulunan 2 koruma aracılığıyla, basın mensuplarından görüntü almamalarını özellikle rica etti.

Milli oyuncu, “Ailemde muhafazakar insanlar var. Onların basında yer almasını istemiyorum. Plakalar da görülüyor. Güvenlikleri açısından da bunu tercih etmiyorum” dedi.

FENERBAHÇE ATKISINI ELİYLE İTTİ

Gazetecilerden muhafazakar insanlar olduğunu belirttiği ailesine ait araçların plakalarının çekilmemesi için ricada bulunan Turan, nişan yüzüklerini taktıktan sonra Kumkapı’daki Çapari Restaurant’ta kutlama yemeği verdi. Çift mekana ayrı ayrı gitti. Gecenin çıkışnada gazeteciler Arda Turan-Sinem Kobal ikilisini kordona alırken bir F.Bahçe taraftarı Arda’nın boynuna F.Bahçe atkısı takmak istedi. Fakat Arda atkıyı eliyle iterek tepkisini dile getirdi.Kaynak: internetspor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.