Beyoğlu Emniyetine Mini Cooper’dan Sonra 4 Tane de Nissan Juke (Video)

Beyoğlu emniyetine Mini Cooper’dan sonra 4 tane de Nissan Juke katılıyor.

İstanbul’un en popüler ve en kalabalık caddesi olarak kabul edilen İstiklal’in ara sokaklarında daha rahat manevralar yapabilmek amacıyla kullanılan Mini Cooper’ların ardından 4 yeni Nissan Juke İstiklal asayiş ekiplerinin hizmetine girdi.
2011 Nissan Juke Test Sürüşü ve Teknik Özellikleri (Video)

Nissan Otomotiv A.Ş, geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunduğu ”Juke” model araçlardan dördünü Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne tahsis etti.

Taksim Cumhuriyet Anıtı önünde düzenlenen teslim töreninde konuşan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, yeni araçların, kullanılan Mini Cooper marka araçlarla birlikte çalışmaya devam edeceğini belirterek, ”Aracı deneme fırsatımız oldu. Küçük ve kullanışlı olduğu için Beyoğlu çevresindeki dar ara sokaklarda görev yapabilecek bir araç. Nissan’a bu desteği için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Nissan Otomotiv A.Ş Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu da firmalarının sosyal projelere her zaman önem verdiğini ifade ederek, ”Araç, yüksekliği ve performansı ile emniyet müdürlüğünün beklentilerini karşılayacaktır” dedi.

Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Nizam Hışım ise yeni araçların Beyoğlu’nun zenginliğine ve kültürüne değer katacağını belirterek, ”Amaç, suç ve suçlularla 24 saat mücadele eden emniyet camiamıza çok daha fonksiyonel araçların takviyesiyle suç oranını sıfıra indirmektir” diye konuştu.

Bunlar da Polisin Mini Cooperları:Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!


Nissan Juke,Micra ve Murano için geri sayım başladı (Video)(Resim)
Nissan Otomotiv A.Ş Genel Müdürü Takahide Aibara’nın da katıldığı tören, yeni araçların ilk turlarını atmasıyla son buldu.
Kaynak: http://ekonomi.haberturk.com/otomotiv/haber/577749-taksimin-yeni-sakinleri   ve http://www.modifiyem.com/haber-galeri/nissan-juke-beyoglu-emniyet-mudurlugu-filosuna-katildi-4703-n1-t1.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.