Jack Sparrow,Karayip Korsanları 5’in Fragmanında Gözüktü

Jack Sparrow,Karayip Korsanları 5'in Fragmanında Gözüktü

Jack Sparrow,Karayip Korsanları 5'in Fragmanında Gözüktü

Karayip Korsanları 5’in yeni tanıtımında genç Jack Sparrow’u

görüyoruz [Video]

Başrolünde Johnny Depp‘in yer aldığı Pirates of the Caribbean serisi son hız devam ediyor. Türkçe ismi Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı olan beşinci filmden yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Aradan geçen uzun zamana rağmen izleyicilerin sevdiği karakterler arasında yer alan Kaptan Jack Sparrow yeni bir maceraya atılıyor. Başını sık sık belaya sokmasıyla tanıdığımız Jack şimdi geçmişte yaptığı bir hatanın bedelini ödemeye hazırlanıyor. Çanlar gençlik yıllarında Kaptan Salazar‘ın başarısız olmasına neden olan ve hatta onu ölüme terk eden kahramanımız için çalıyor. Bu vesile ile Jack Sparrow’un gençlik hallerini görme fırsatı yakalıyoruz. Üstelik tanıtıma bakılırsa gençleştirme çalışması oldukça başarılı olmuş gibi görünüyor.

Serinin beşinci halkasını Joachim Ronning ve Espen Sandberg birlikte yönetiyor. Jack Sparrow karakterine yine Johnny Depp hayat veriyor. Hikayenin kötü adamı olarak ise Javier Bardem‘i görüyoruz. Onlara Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Kevin R. McNally, Stephen Graham, Golshifteh Farahani, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, Paul McCartney, David Wenham ve Stephen Graham gibi isimler eşlik ediyor.

Original adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan yapımın 26 Mayıs 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Film için paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

 

kaynak:http://www.log.com.tr/karayip-korsanlari-5in-yeni-tanitiminda-genc-jack-sparrowu-goruyoruz-video/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.